CryptoArt Ukraine Meetup #3, Kyiv, Sept 17, 2022

17 вересня 2022 року відбувся третій мітап CryptoArt Ukraine разом із Kyiv Academy of Media Arts. Для всіх, хто цікавиться діджитал-мистецтвом, колекціонує та виставляє мистецтво завдяки NFT. Зустрілись із ком’юніті, послухали лекції від наших спікерів та провели час разом.

Спікери

 

Tais Poda – постійний гість мітапів CryptoArt Ukraine. Вивчає як культурні інституції впливають на NFT спільноту, менеджерка з міжнародних креативних проєктів, членкиня борду CryptoArt Ukraine. Розповіла про NFT та крипто-мистецтво у сучасних тенденціях арт-ринку.

 

Nikita FREEBOID – митець, колекціонер, культурний менеджер, засновник та член борду CryptoArt Ukraine. Розповів про те, що таке СryptoArt і NFT та як воно працює.

 

Tata – активна менеджерка проєктів у метавсесвіті, ведуча багатьох твіттер-спейсів з різних тем у web3, засновниця та редакторка каналу Meta Скарб, мисткиня та кураторка Ukraine Gallery у Decentraland. Helen Do – Digital fashion artist, 3D-мисткиня, дизайнерка цифрового одягу та прикрас, тейлор DressX, досліджує цифрову моду. Поговорили з мисткинями про їх досвід роботи з Metaverse у сфері fashion.

 

Катя Тейлор — засновниця агенції культурного менеджменту PORT, кураторка, керівниця культурних проєктів, експертка сучасного мистецтва, авторка книги «Мистецтво під ключ. Менеджмент і маркетинг культури». З якою ми поговорили про портфоліо митця, конкуренцію в індустрії, особистий бренд і те, як використовувати невпізнаваність, якщо це стратегія митця.

 

Yura Miron — художник, колекціонер, скульптор, дизайнер, музикант, який створює своє мистецтво за допомогою VR/AR, AI, та представлений на більш ніж десяти криптоарт платформах. Поділився власним творчим досвідом створення мистецтва на блокчейні, розповів про участь у виставці в Нью-Йоркському просторі SuperRare, а також про те, як народжується його мистецтво.