Фінансова підтримка для членів спільноти CryptoArt Ukraine

 

У рамках проєкту за підтримки European Cultural Foundation кожен учасник спільноти CAU, котрий зараз у скрутних умовах має можливість отримати фінансову підтримку. Для цього у спільноті опубліковано моніторингову анкету, через яку можна подати запит на психологічну, інформаційну, освітню а також на фінансову підтримку. Увага! Анкета у закрепах у Телеграм чаті CAU. 

 

Умови фінансової підтримки .

 

Термінова фінансова допомога це 

3000 грн/ благодійний внесок на картковий рахунок українського банку на термінову підтримку будь-яких потреб (харчі, транспорт, лікування та ін) 

 

Надається першочергово тим, хто: 

  • у скрутній ситуації у зв’язку з вимушеним переселенням;
  • втратив роботу;
  • потребує ліків чи лікування;
  • інше термінове.

 

Розглядається до 5 робочих днів.

Зарахування на банківську картку протягом 7 робочих днів від отримання заявки.

 

Таку підтримку можуть отримати 20 членів спільноти, якщо їх ситуація відповідає зазначеним пунктам, та вони повідомлять про свою потребу в анкеті, яку можна заповнити протягом проєкту та до вичерпання бюджету за грантом до 1 липня 2022 року.

Загальний бюджет на термінову фінансову підтримку – 60000 грн

 

Фінансова технічна підтримка це

Сума до 15000 грн (визначається індивідуально) на покриття витрат, пов’язаних з купівлею техніки, обладнання та матеріалів, необхідних для творчості. Для отримання грошей потрібно бути ФОП. У разі, якщо сума у розмірі до неоподаткованого мінімуму гроші можна отримати на приватну банківську картку. Деталі обговорюються індивідуально після прийняття рішення про підтримку.

 

Надається перешочергово:

  • митцям, котрі втратили власну техніку та мають необхідність придбати нову для того, щоб працювати, у зв’язку з переїздом;
  • митцям, котрі наразі не мають можливості оновити обладнання для творчості та перебувають у складній матеріальній ситуації;
  • за наявності коштів, допомога може бути надана митцеві, котрий починає свій шлях у криптоарт екосистемі.

 

Для найефективнішого розподілу допомоги ми будемо збирати заявки до 20 травня, але розглядатимемо по мірі надходження протягом 7 днів та зв’яжемось з вами. 

Загальний бюджет на технічну підтримку – 75000 грн

 

Увага! Для отримання підтримки необхідно бути громадянином України, заповнити форму, у якій описати свою ситуацію, та вказати необхідну суму для вирішення конкретної ситуації. Кожну заявку команда проєкту та борд буде озглядати індивідуально та пропонувати рішення.